Styl marynistyczny w modzie streetwearowej

Moda uliczna cechuje się wysokim nastawieniem na promowanie przede wszystkim indywidualizmu i swobodnego tworzenia własnych kombinacji. Styl streetwear w głównej mierze jednak stawia na bluzy i T-shirty z bardzo ciekawym logo i grafikami, które są doskonale widoczne. Na taką ofertę stawia m.in. marka Paul&Shark, która w swoim stylu tworzy streetwearowe rozwiązania dla ubrań z motywami marynistycznymi. Najlepszym przykładem jest motto marki „nie możesz kontrolować wiatru, ale możesz dostosować swoje żagle”. Hasło to doskonale oddaje specyfikę marki, która wiatr i wodę ma w swoim sztandarowym motywie.

Początek marki Paul&Shark

Tym, co wyróżnia markę Paul&Shark, jest to, że już od lat 70. firma ta wyraźnie stawia na typową dla Włochów elegancję i styl. Twórca marki Paolo Dini zainspirował się starym kutrem i widniejącym na nim napisie: Paul&Shark. Było to wodą na młyn jego odświeżających świat mody pomysłów, które sprawiły, że Paolo Dini faktycznie zrewolucjonizował współczesną modę. Przede wszystkim zaczął on łączyć elegancję i praktyczność ze światem żeglarstwa. Proponowane przez niego męskie bluzy, swetry oraz T-shirty zyskały na wyjątkowej popularności, co zawdzięczały przede wszystkim bardzo dobrej jakości, a także i trwałości. Przykłady doskonałych rozwiązań marki można znaleźć pod tym adresem. W swoich projektach Paolo Dini inspiruje się przede wszystkim przygodą, którą dostrzec można w jego kolekcjach z każdej pory roku.

Wieloletnia technologia

Swetry, kurtki, bluzy i inne elementy męskiej garderoby oferowane przez markę Paul&Shark cechują się tym, że przy ich produkcji wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia technologii tak, aby mieć pewność, że produkty te będą najwyższej jakości. Firma stawia przede wszystkim na nowoczesne tkaniny, które mają łączyć praktyczność z funkcjonalnością, a całość ma być okraszona nowoczesnym designem. Z kolei wyraźna dbałość o szczegóły i podkreślanie nazwy marki zwiększa jej świadomość w umysłach potencjalnych odbiorców. Nic więc dziwnego, że po tę garderobę sięgają miłośnicy stylu marynistycznego, a także osoby mające zamiłowanie do znakomitej mody włoskiej oraz preferujących modę uliczną.

Streetwear obecny w marce

Moda uliczna zwana stylem streetwear lubuje się w podkreślaniu indywidualności, własnego charakteru, a przede wszystkim w dawaniu wolności wyboru tego, co i w jakiej formie chcemy nosić. Styl ten szczególnie jednak upodobał sobie stawianie na bluzy i inne elementy odzieży, które wyraźnie eksponują logo marki, a także mocne grafiki. W związku z tym marka Paul&Shark weszła d odbiorców preferujących ten styl właśnie poprzez postawienie nie tylko na gładkie bluzy i T-shirty, ale na graficznie urozmaicone rozwiązania. Dlaczego jest to tak ważne? Dzięki temu marka nie tylko wyraźniej zaznaczyła swoją pozycję na tynku, ale i weszła w swego rodzaju niszę przeznaczoną dla osób uwielbiających motywy marynistyczne. Umieszczanie ich na odzieży w postaci interesujących grafik i napisów w znacznym stopniu odpowiada na te potrzeby klientów.